Jak zagęścić włosy?

Skorzystaj z najnowocześniejszego rozwiązania – DrHair

Od jakiegoś czasu dostrzegasz znacznie więcej włosów na szczotce czy w umywalce? Na Twojej głowie pojawiły się zauważalne przerzedzenia? Nie jesteś jedyną osobą, która boryka się z tym problemem – według ostrożnych szacunków ponad połowa z nas na jakimś etapie życia dotkniętych zostaje nadmiernym wypadaniem włosów. Dobra wiadomość jest taka, że większość przypadków wypadania włosów można z powodzeniem leczyć. Wystarczy zdiagnozować przyczynę osłabienia włosów i dopasować odpowiednią terapię. Na efekty leczenia trzeba jednak poczekać od kilku do kilkunastu miesięcy, gdyż tyle czasu potrzebne jest na pobudzenie do pracy mieszków włosowych oraz odrośnięcie nowych włosów. Bardzo dobra wiadomość jest natomiast taka, że nie trzeba oczekiwać na efekty terapii, walcząc jednocześnie z nieatrakcyjnym wyglądem i skrępowaniem. Wystarczy innowacyjny preparat DrHair – to najszybsza i najłatwiejsza metoda optycznego zagęszczania włosów.

Jak zagęścić włosy z DrHair?

Nanowłókna do włosów DrHair to bardzo prosty w aplikacji preparat, który zawiera specjalnie spreparowane włókna keratynowe. Poddawane są one obróbce nanotechnologicznej, co oznacza, że przybierają one mikroskopijne rozmiary. Z tego wynika ich niezwykła zdolność do wiązania się ze strukturą włosa i „obudowywania” go z każdej strony. Dzięki temu wzrasta grubość włosa, a staranne rozpylenie preparatu DrHair na cały obszar przerzedzenia włosów daje natychmiastowy efekt zagęszczenia włosów. Z racji mikroskopijnych wymiarów, mikrowłókna DrHair nie odznaczają się od naturalnych włosów, a szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie i nienaganny efekt końcowy.

Nanowłókna DrHair wczepiają się w macierz włosa na tyle trwale, że nie straszne jest im działanie silnego wiatru czy opadów atmosferycznych. Preparat nie farbuje, jest przebadany dermatologicznie – a zatem można go stosować bezpiecznie, bez obaw o pojawienie się uczulenia czy podrażnień.

Nanowłókna do włosów DrHair – zalety ich stosowania

W porównaniu z dość inwazyjnymi, niekiedy nawet bolesnymi i bardzo kosztownymi metodami zagęszczania włosów, DrHair wypada naprawdę dobrze. Wystarczy bowiem zaledwie 30 sekund, aby zaaplikować preparat i być gotowym na wyjście w domu – z zupełnie nowym, młodszym i piękniejszym wyglądem. Poza bardzo prostą aplikacją, z którą bez trudu poradzi sobie absolutnie każdy, DrHair posiada także inne mocne strony. Oto one:

 • uniwersalność i możliwość stosowania preparatu codziennie
 • zastosowanie zarówno u mężczyzn, jak i kobiet
 • wysoka trwałość preparatu
 • brak negatywnego wpływu na kondycję włosów
 • szeroka gama kolorystyczna – od jasnych blondów i szarości, poprzez odcienie ciemniejsze, aż po nasyconą czerń
 • brak niepożądanych efektów ubocznych
 • brak ryzyka zafarbowania ubrań czy pobrudzenia skóry głowy i szyi
 • naturalny efekt końcowy

Domowe sposoby na zagęszczanie włosów

Mikrowłókna do włosów DrHair to najszybsza metoda zagęszczenia włosów. Jednak każdemu z nas zależy ponadto, aby wzmocnić włosy na stałe i pobudzić je do ponownego odrastania i zagęszczenia. Warto wykorzystać domowe metody wzmocnienia i zagęszczenia włosów. Najskuteczniejsze z nich to:

 • odpowiednia dieta, bogata przede wszystkim w warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięsa i ryby oraz oleje roślinne
 • suplementacja preparatami wzmacniającymi włosy
 • unikanie zbyt częstej stylizacji włosów, zwłaszcza z użyciem wysokich temperatur
 • stosowanie kosmetyków o lekkiej, nieobciążającej włosów formule oraz naturalnym składzie
 • aplikowanie na włosy kosmetyków domowej roboty – płukanek ziołowych, masek odżywczych

Nie należy ponadto zapominać o wdrożeniu zaleconej przez specjalistę terapii. Takie postępowanie już wkrótce zaowocuje pięknymi i gęstymi włosami.