Dr Hair jako usługa
dla salonów fryzjerskich

Zdarza się, że fryzura bywa dla nas powodem do zmartwień lub frustracji. Problem ten dotyczy zarówno kobiet, jak i mężczyzn znudzonych ciągłą walką, których interesują wyłącznie skuteczne sposoby na zagęszczanie włosów. Zbyt rzadkie i słabe włosy, których nie da się ułożyć, potrafią odebrać nam radość z wyjścia na spotkanie towarzyskie czy do pracy. W batalii o poprawę ich kondycji sięgamy po tradycyjne środki na zagęszczanie włosów, których zastosowanie wiąże się z dłuższym czasem oczekiwania na rezultaty. Jeśli chodzi o zagęszczanie włosów, metody bywają różne – od babcinych, przez domowe, aż po farmaceutyczne. A jak sobie poradzić, jeśli potrzebujemy efektu natychmiast? Jak znaleźć sprawdzone, najlepsze sposoby na zagęszczanie włosów? Żaden ze wspomnianych nie jest niestety tzw. metodą działającą „od ręki”. Inaczej jest w przypadku środków Dr Hair.

Dr Hair to technologicznie innowacyjny środek z mikrowłókien, który tuż po naniesieniu na newralgiczne miejsca głowy powoduje błyskawiczne zagęszczenie włosów. Ten najlepszy środek na zagęszczanie włosów w szybki i efektywny sposób występuje w kilkunastu wariantach kolorystycznych, dlatego bez trudu można dopasować odpowiedni odcień. Dr Hair to dające spektakularny i natychmiastowy rezultat zagęszczanie włosów. Cena jednego opakowania jest przystępna szczególnie pod względem na wydajność produktu, którego jedno opakowanie wystarcza na ok. 40 dni regularnego stosowania.

Mikrowłókna Dr Hair to gwarancja pięknych włosów, które dodadzą Ci pewności siebie!

Oblicz swój zysk

z jednego opakowania Dr Hair 30g

5 minut pracy
30-60 aplikacji
proponowana cena usługi: 5-15 pln

oferta hurtowa
propozycja
cenowa
więcej informacji

Bogata paleta kolorów

Black Dark Brown Ash Brown Brown Medium Brown Light Brown Dark Blonde Medium Blonde Ash Blonde Light Blonde Blonde Light Grey Grey