Puder do włosów – sposób na łysienie

Zakola, łysina na czubku głowy, przerzedzone włosy na skroniach – to powszechny problem nie tylko wielu mężczyzn, ale również kobiet. Nie każdego stać na przeszczep włosów, nie każdy chce czekać wiele miesięcy a efekty leczenia. Co więcej – nie zawsze przerzedzone włosy czy łysienie leczeniu się poddadzą, gdyż bywa, że jest to proces nieodwracalny. Co wtedy? Poddać się i pogodzić z mało atrakcyjnym wyglądem? Ależ skąd! Wystarczy sięgnąć po nanowłókna do włosów DrHair, aby na nowo odzyskać pewność siebie i nienaganny wygląd.

Zagęszczanie włosów mikrowłóknami – jak to działa?

Podstawowym budulcem macierzy włosa jest keratyna – białko występujące fizjologicznie w organizmie. Jeśli włos ulega osłabieniu i uszkodzeniu, logiczne wydaje się być użycie keratyny do ich odbudowy. Można stosować kosmetyki z keratyną i czekać wiele miesięcy na poprawę kondycji włosów, można też użyć mikrowłókien keratynowych do włosów DrHair. Dzięki osiągnięciom nanotechnologii i możliwości operowania naprawdę mikroskopijnymi wymiarami, stworzono keratynowe włókienka o minimalnej średnicy, które trwale i naturalnie łączą się z włosami i dają natychmiastowy efekt ich pogrubienia i zagęszczenia. Wystarczy zatem 30 sekund, aby fryzura z mało okazałej stała się spektakularna.

Zagęszczacz do włosów – zalety stosowania

Nanowłókna do włosów DrHair nie mają sobie równych – nie ma bowiem szybszej i prostszej metody na optyczne zagęszczenie włosów. Jakie są powody, aby już dziś zacząć stosować DrHair? Oto one:

  • natychmiastowy efekt, do uzyskania po kilkudziesięciu sekundach
  • bardzo prosty sposób aplikacji
  • naturalny, nienaganny efekt
  • idealne zintegrowanie nanowłókien z naturalnymi włosami
  • szeroka gama kolorystyczna umożliwiająca idealne dopasowanie preparatu do odcienia włosów: od jasnych blondów, poprzez szarości, beże i brązy aż po czerń
  • trwałość preparatu DrHair na włosach – włókna wykazują odporność m. in. na działanie deszczu czy silnego wiatru; nie brudzi ubrań ani pościeli, nie zostawia nieestetycznych śladów na skórze
  • DrHair zawiera naturalne składniki, zatem nie podrażnia skóry i może być bez obaw stosowany przez alergików
  • keratyna zastosowana w mikrowłóknach zagęszczacza do włosów zachowuje się identycznie jak naturalny włos, załamuje światło w ten sam sposób – jest zatem nie do odróżnienia gołym okiem od naturalnych włosów.

Posypka do włosów – zwykły kosmetyk kontra nanotechnologia

Zagęszczaczy do włosów na rynku nie brakuje, jednak w trosce o bezpieczeństwo stosowania i nienaganny efekt końcowy warto zdecydować się wyłącznie na kosmetyk czerpiący z osiągnięć nanotechnologii. Na czym polega jego wyższość nad tradycyjnymi preparatami? Nanotechnologia operuje mikroskopijnymi obiektami, rzędu pojedynczych atomów; dzięki temu uzyskać można unikatowy efekt oddziaływania międzycząsteczkowego i trwałe połączenia. I taka właśnie technologia ukryta jest w opakowaniu DrHair – elektrostatyczne oddziaływania między nanowłóknami keratynowymi a naturalnym włosem odpowiadają za doskonały i trwały efekt końcowy.

Puder zwiększający objętość włosów – czy to też działa?

W drogeriach znaleźć można pudry zwiększające objętość włosów. Czy to to samo, co zagęszczacz do włosów? Niezupełnie – -o ile zagęszczacz DrHair daje efekt zwiększenia gęstości włosów i bujnej fryzury, o tyle puder zwiększający objętość włosów jest po prostu zwykłym kosmetykiem do stylizacji. Umożliwi on zatem podniesienie włosów od nasady i doda fryzurze objętości, ale nie wpłynie na gęstość włosów i nie zamaskuje nieestetycznych przerzedzeń na skórze głowy. Jeśli zatem Twoim problemem jest zauważalny brak gęstości włosów – wybór może być tylko jeden: to nanowłókna zagęszczające włosy.