Najszybsza metoda zagęszczania włosów dla każdego

Najszybsza metoda zagęszczania włosów dla każdegoJedną z najczęstszych przypadłości dotyczących włosów jest ich nadmierne wypadanie. U podstaw tego niepożądanego i mało estetycznego problemu leżeć może wiele zaniedbań pielęgnacyjnych, niezdrowy styl życia, a także poważne schorzenia dotyczące jedynie skóry głowy bądź całego organizmu. Nietrudno się domyślić, że każdy z przypadków przerzedzenia włosów powinien być zdiagnozowany – i tu nieoceniona okazuje się pomoc trychologa. Ten specjalista od włosów określi przyczynę problemu oraz sposoby leczenia. A leczenie łysienia jest niekiedy skomplikowane i zawsze wymaga sporo czasu. Do niedawna jedyną opcją było cierpliwe oczekiwanie na efekty terapii zagęszczającej włosy – niekiedy czas oczekiwania przedłużał się do wielu miesięcy. Dziś jednak każdy z nas zastosować może metodę zagęszczania inną niż wszystkie, bo wyjątkową pod każdym względem. Spełnia ona kryteria idealnej terapii łysienia – jest skuteczna, daje natychmiastowy efekt, cechuje się prostotą zastosowania, przystępną ceną i nienagannym efektem estetycznym. Zaciekawiła Cię ta metoda? Oto więcej szczegółów.

Zagęszczanie włosów w kilka minut? Oczywiście!

Każdy, kto doświadczył zauważalnego przerzedzenia włosów wie, jak krępujący jest to problem. Dlatego każda z tych osób doceni metodę optycznego zagęszczania włosów, która w zaledwie kilka minut przywarca fryzurze nienaganny wygląd. Mowa o włóknach keratynowych do zagęszczania włosów. Metoda ich działania jest bardzo prosta – włókienka keratynowe rozpylane są na włosy, przylegając do ich struktury i dając efekt pogrubienia i zagęszczenia włosów. Aby jednak ten pozornie prosty patent dał doskonały efekt wizualny, oferując trwałą integrację preparatu z włosami – konieczne było wykorzystanie możliwości, jakie daje jedna z najbardziej innowacyjnych dziedzin nauki, czyli nanotechnologia. To dzięki niej możliwe jest zastosowanie włókienek o naprawdę małej średnicy, co gwarantuje optymalne oddziaływanie nanowłókien z powierzchnią włosów.

Taka forma zagęszczania włosów, którą stosować można codziennie bez szkody dla włosów, to doskonała alternatywa dla wymagających czasu metod leczenia łysienia. W oczekiwaniu na efekty terapii trychologicznej, warto poprawić wygląd swojej fryzury stosując mikrowłókna do zagęszczania włosów.

Jak stosować włókna keratynowe do włosów?

Jeśli interesuje Cię metoda zagęszczania włosów nanowłóknami, koniecznie musisz wiedzieć, jak wybrać preparat zagęszczający najwyższej jakości. Jeśli bowiem wybierzesz podróbkę wątpliwej jakości, możesz spodziewać się mało zadowalającego efektu końcowego, a także niepożądanych skutków ubocznych, z alergiami czy pogorszeniem kondycji włosów na czele.

Dobrej jakości włókna do zagęszczania włosów to te, które mają średnicę rzędu nanometrów. Tylko takie mikroskopijne włókienka idealnie łączą się ze strukturą naturalnych włosów, dając doskonały i trwały efekt. Ważne jest ponadto, aby preparat był przebadany dermatologicznie, co redukuje ryzyko uczuleń czy podrażnień skóry. Zwróć ponadto uwagę na dostępność wielu wariantów kolorystycznych. A jeśli już wybierzesz nanowłókna do zagęszczania włosów – wystarczy jedynie rozpylić preparat na włosach i rozprowadzić równomiernie grzebieniem. Tylko tyle wystarczy, aby codziennie móc cieszyć się piękną i gęstą fryzurą.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę. Na efekt zastosowania Dr Hair nie wpłynie również aktywność fizyczna podczas treningu.

Przejdź do sklepu

Pozostałe artykuły

Zainteresował Cię powyższy wpis? Zajrzyj na naszego bloga, znajdziesz tam więcej ciekawych informacji na temat pielęgnacji włosów i ich utrzymywania ich w dobrej kondycji.

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Pielęgnacja włosów w starszym wieku – na co zwrócić uwagę Pielęgnacja włosów w starszym wieku – na co zwrócić uwagę?

Wraz z upływem lat całe nasze ciało podlega procesowi starzenia się. Pamiętamy o odpowiedniej pielęgnacji skóry twarzy i całego ciała, uwzględniając jej zmieniające się wraz z wiekiem potrzeby. Zapominamy natomiast...

Jak dbać o naturalny kolor włosów i włosy farbowane Jak dbać o naturalny kolor włosów i włosy farbowane?

Głęboki, nasycony odcień włosów to jeden z atrybutów warunkujących nienaganny wygląd fryzury. Bez względu na to, czy cieszymy się naturalnym kolorem włosów, czy decydujemy się na ich farbowanie – warto...