Jak zagęścić włosy?

jak zagęścić włosy

Skorzystaj z najnowocześniejszego rozwiązania – DrHair

Od jakiegoś czasu dostrzegasz znacznie więcej włosów na szczotce czy w umywalce? Na Twojej głowie pojawiły się zauważalne przerzedzenia? Nie jesteś jedyną osobą, która boryka się z tym problemem – według ostrożnych szacunków ponad połowa z nas na jakimś etapie życia dotkniętych zostaje nadmiernym wypadaniem włosów. Dobra wiadomość jest taka, że większość przypadków wypadania włosów można z powodzeniem leczyć. Wystarczy zdiagnozować przyczynę osłabienia włosów i dopasować odpowiednią terapię. Na efekty leczenia trzeba jednak poczekać od kilku do kilkunastu miesięcy, gdyż tyle czasu potrzebne jest na pobudzenie do pracy mieszków włosowych oraz odrośnięcie nowych włosów. Bardzo dobra wiadomość jest natomiast taka, że nie trzeba oczekiwać na efekty terapii, walcząc jednocześnie z nieatrakcyjnym wyglądem i skrępowaniem. Wystarczy innowacyjny preparat DrHair – to najszybsza i najłatwiejsza metoda optycznego zagęszczania włosów.

Jak zagęścić włosy z DrHair?

Nanowłókna do włosów DrHair to bardzo prosty w aplikacji preparat, który zawiera specjalnie spreparowane włókna keratynowe. Poddawane są one obróbce nanotechnologicznej, co oznacza, że przybierają one mikroskopijne rozmiary. Z tego wynika ich niezwykła zdolność do wiązania się ze strukturą włosa i „obudowywania” go z każdej strony. Dzięki temu wzrasta grubość włosa, a staranne rozpylenie preparatu DrHair na cały obszar przerzedzenia włosów daje natychmiastowy efekt zagęszczenia włosów. Z racji mikroskopijnych wymiarów, mikrowłókna DrHair nie odznaczają się od naturalnych włosów, a szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie i nienaganny efekt końcowy.

Dr HairNa rynku dostępne są różnego rodzaju preparaty na zagęszczanie włosów, ale te środki, które ma w swojej ofercie Dr Hair, dają gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji ze stosowania.Przejdź do sklepu Nanowłókna DrHair wczepiają się w macierz włosa na tyle trwale, że nie straszne jest im działanie silnego wiatru czy opadów atmosferycznych. Preparat nie farbuje, jest przebadany dermatologicznie – a zatem można go stosować bezpiecznie, bez obaw o pojawienie się uczulenia czy podrażnień.

Nanowłókna do włosów DrHair – zalety ich stosowania

W porównaniu z dość inwazyjnymi, niekiedy nawet bolesnymi i bardzo kosztownymi metodami zagęszczania włosów, DrHair wypada naprawdę dobrze. Wystarczy bowiem zaledwie 30 sekund, aby zaaplikować preparat i być gotowym na wyjście w domu – z zupełnie nowym, młodszym i piękniejszym wyglądem. Poza bardzo prostą aplikacją, z którą bez trudu poradzi sobie absolutnie każdy, DrHair posiada także inne mocne strony. Oto one:

Domowe sposoby na zagęszczanie włosów

zagęszczanie włosówMikrowłókna do włosów DrHair to najszybsza metoda zagęszczenia włosów. Jednak każdemu z nas zależy ponadto, aby wzmocnić włosy na stałe i pobudzić je do ponownego odrastania i zagęszczenia. Warto wykorzystać domowe metody wzmocnienia i zagęszczenia włosów. Najskuteczniejsze z nich to:

Nie należy ponadto zapominać o wdrożeniu zaleconej przez specjalistę terapii. Takie postępowanie już wkrótce zaowocuje pięknymi i gęstymi włosami.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę. Na efekt zastosowania Dr Hair nie wpłynie również aktywność fizyczna podczas treningu.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Pielęgnacja włosów w ciąży Pielęgnacja włosów w ciąży

Ciąża to okres szczególnej troski o zdrowie. Wiele przyszłych mam stara się także zachować nienaganny wygląd, choć pielęgnacja urody może nasuwać pewne wątpliwości – zwłaszcza te dotyczące bezpieczeństwa stosowania niektórych...

Olejowanie włosów krok po kroku Olejowanie włosów krok po kroku

Olejowanie włosów to zabieg, o którym ostatnio zrobiło się naprawdę głośno. W rzeczywistości oleje były używane w pielęgnacji włosów już tysiące lat temu przez mieszkanki Dalekiego Wschodu – a dziś...

Jak dbać o włosy podczas uprawiania sportu Jak dbać o włosy podczas uprawiania sportu?

Uprawianie sportu to coraz częściej wybierana forma spędzania wolnego czasu. Sport uznawany jest za skuteczny sposób na zachowanie młodego wyglądu, a także doskonałego stanu zdrowia. Uprawianie sportu wymaga jednak szczególnej...