Jak zagęścić włosy?

Skorzystaj z najnowocześniejszego rozwiązania – DrHair

Od jakiegoś czasu dostrzegasz znacznie więcej włosów na szczotce czy w umywalce? Na Twojej głowie pojawiły się zauważalne przerzedzenia? Nie jesteś jedyną osobą, która boryka się z tym problemem – według ostrożnych szacunków ponad połowa z nas na jakimś etapie życia dotkniętych zostaje nadmiernym wypadaniem włosów. Dobra wiadomość jest taka, że większość przypadków wypadania włosów można z powodzeniem leczyć. Wystarczy zdiagnozować przyczynę osłabienia włosów i dopasować odpowiednią terapię. Na efekty leczenia trzeba jednak poczekać od kilku do kilkunastu miesięcy, gdyż tyle czasu potrzebne jest na pobudzenie do pracy mieszków włosowych oraz odrośnięcie nowych włosów. Bardzo dobra wiadomość jest natomiast taka, że nie trzeba oczekiwać na efekty terapii, walcząc jednocześnie z nieatrakcyjnym wyglądem i skrępowaniem. Wystarczy innowacyjny preparat DrHair dzięki któremu zagęszczania włosów jest efektowne, jest to najszybsza i najłatwiejsza metoda optycznego .

Jak zagęścić włosy z DrHair?

×
Produkt do włosów DrHair to bardzo prosty w aplikacji preparat, który zawiera specjalnie spreparowane włókna keratynowe. Poddawane są one obróbce nanotechnologicznej, co oznacza, że przybierają one mikroskopijne rozmiary. Z tego wynika ich niezwykła zdolność do wiązania się ze strukturą włosa i „obudowywania” go z każdej strony. Dzięki temu wzrasta grubość włosa, a staranne rozpylenie preparatu DrHair na cały obszar przerzedzenia włosów daje natychmiastowy efekt zagęszczenia włosów. Z racji mikroskopijnych wymiarów, mikrowłókna DrHair nie odznaczają się od naturalnych włosów, a szeroka gama kolorystyczna umożliwia optymalne dopasowanie i nienaganny efekt końcowy.

Nanowłókna DrHair wczepiają się w macierz włosa na tyle trwale, że nie straszne jest im działanie silnego wiatru czy opadów atmosferycznych. Preparat nie farbuje, jest przebadany dermatologicznie – a zatem można go stosować bezpiecznie, bez obaw o pojawienie się uczulenia czy podrażnień.

Nanowłókna do włosów DrHair – zalety ich stosowania

W porównaniu z dość inwazyjnymi, niekiedy nawet bolesnymi i bardzo kosztownymi metodami zagęszczania włosów, DrHair wypada naprawdę dobrze. Wystarczy bowiem zaledwie 30 sekund, aby zaaplikować preparat i być gotowym na wyjście w domu – z zupełnie nowym, młodszym i piękniejszym wyglądem. Poza bardzo prostą aplikacją, z którą bez trudu poradzi sobie absolutnie każdy, DrHair posiada także inne mocne strony.

Główne zalety włókien do włosów DrHair:

 • uniwersalność i możliwość stosowania preparatu codziennie
 • zastosowanie zarówno u mężczyzn, jak i kobiet
 • wysoka trwałość preparatu
 • brak negatywnego wpływu na kondycję włosów
 • szeroka gama kolorystyczna – od jasnych blondów i szarości, poprzez odcienie ciemniejsze, aż po nasyconą czerń
 • brak niepożądanych efektów ubocznych
 • brak ryzyka zafarbowania ubrań czy pobrudzenia skóry głowy i szyi
 • naturalny efekt końcowy

 

Domowe sposoby na zagęszczanie włosów

Zagęszczanie włosówMikrowłókna do włosów DrHair to najszybsza metoda zagęszczenia włosów. Jednak każdemu z nas zależy ponadto, aby wzmocnić włosy na stałe i pobudzić je do ponownego odrastania i zagęszczenia. Warto wykorzystać domowe metody wzmocnienia i zagęszczenia włosów.

Najskuteczniejsze z domowe sposoby zagęszczenia włosów:

 • odpowiednia dieta, bogata przede wszystkim w warzywa i owoce, pełnoziarniste produkty zbożowe, chude mięsa i ryby oraz oleje roślinne
 • suplementacja preparatami wzmacniającymi włosy
 • unikanie zbyt częstej stylizacji włosów, zwłaszcza z użyciem wysokich temperatur
 • stosowanie kosmetyków o lekkiej, nieobciążającej włosów formule oraz naturalnym składzie
 • aplikowanie na włosy kosmetyków domowej roboty – płukanek ziołowych, masek odżywczych

 
Nie należy ponadto zapominać o wdrożeniu zaleconej przez specjalistę terapii. Takie postępowanie już wkrótce zaowocuje pięknymi i gęstymi włosami.

Połączenie mikrowłókien DrHair i domowych metod

Jak zagęścić włosyAby uzyskać widoczny i długotrwały efekt zagęszczenia włosów warto połączyć stosowanie mikrowłókien DrHair z wymienionymi domowymi metodami. Najbardziej skutecznym połączeniem będzie stosowanie mikrowłókien i odpowiednia suplementacja preparatami do włosów, które zawierają ekstrakty roślinne i kwas fosfatydowy. Wzmocnienie włosów od wewnątrz i optyczne zagęszczenie włosów preparatem DrHair pozwoli odzyskać pewność siebie oraz wzmocnić włosy.

Polecanym przez nas suplementem diety, który znakomicie oddziałuje na włosy i pomaga zatrzymać ich wypadanie oraz pobudzić ich porost jest Hair Formula Cheers. Dzięki połączeniu ekstraktów z palmy sabałowej, skrzypu polnego i pędów bambusa z kwasem fosfatydowym, selenem, biotyną i cynkiem preparat wzmacnia włosy i pobudza ich wzrost. Dzięki regularnemu stosowaniu pojawiają się nowe włosy, które naturalnie zagęszczają fryzurę. W oczekiwaniu na odrastanie włosów warto wspierać się wspomnianymi mikrowłóknami DrHair.

Źródła wiedzy:

https://parenting.pl/zageszczanie-wlosow-na-czym-polega-ten-zabieg
https://portal.abczdrowie.pl/zageszczanie-wlosow

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Stres – największy wróg Twoich włosów Amoniak, stres i temperatura – jak wpływają na Twoje włosy?

Czy wiesz, że stres nie jest sprzymierzeńcem Twojego zdrowia? W jaki sposób wpływa on na kondycję Twoich włosów? Coraz częściej słyszy się o tym, że niskie i wysokie temperatury mogą...

Łysienie u dzieci – wcale nie należy do rzadkości Pielęgnacja włosów i łysienie u dzieci

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy, które będą dodawały pewności siebie. Kluczem do uzyskania takiego efektu jest odpowiednia pielęgnacja włosów, którą należy rozpocząć już od pierwszych dni...

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Problemy z włosami i skórą głowy – co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie, podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Copyright © 2015-2018 DrHair.pl. Wszelkie Prawa Zastrzeżone.
język:
Brak produktów