Najczęściej zadawane pytania

drhair1. W jakich opakowaniach dostępne są nanowłókna Dr Hair?
Kosmetyki Dr Hair są dostępne w opakowaniach 30g, dzięki czemu możesz cieszyć się gęstymi włosami aż przez 60 dni.

2. W ilu wersjach kolorystycznych dostępne są nanowłókna Dr Hair?
Nanowłókna Dr Hair są dostępne w bogatej palecie aż 13 kolorów, dzięki czemu bez problemu wybierzesz odcień najbardziej zbliżony do Twoich włosów.

3. Czy nanowłókna Dr Hair mają zapach?
Nie, kosmetyki Dr Hair są w 100% bezzapachowe.

4. Czym różnią się nanowłókna drugiej generacji od poprzedniej?
Nanowłókna drugiej generacji są lżejsze i dłuższe niż ich poprzednia wersja. Dzięki temu efekt ich zastosowania jest znacznie bardziej naturalny, są nie do odróżnienia od naturalnych włosów. Nanowłókna drugiej generacji są stworzone wyłącznie z naturalnych składników, dzięki czemu nie występują żadne reakcje alergiczne. Ponadto, druga generacja nanowłókien zawiera dodatkowy ładunek elektrostatyczny, dzięki czemu efekt zastosowania jest trwalszy.

5. Dlaczego nanowłókna Dr Hair zawierają pochodną keratyny?
Wykorzystywane przez nas pochodne keratyny otrzymywane są z białka pochodzącego z kukurydzy i nie są biologicznie aktywne. Dzięki ich zastosowaniu, nanowłókna są zbudowane podobnie jak ludzkie włosy, nie ma ponadto potrzeby dodawania sztucznych środków bakteriobójczych oraz konserwujących. Są one także nośnikiem dodatkowego ładunku elektrostatycznego, pozwalającego na uzyskanie bardziej długotrwałego efektu.

6. Czy nanowłókna Dr Hair są bezpieczne?
Nasze nanowłókna są stworzone przy użyciu naturalnych włókien roślinnych, nie wywołują żadnych reakcji alergicznych. Zostały dokładnie przebadane dermatologicznie, spełniają wszystkie najbardziej surowe normy UE, są ponadto poddawane szczegółowej kontroli na każdym z sześciu etapów produkcji.

7. Czy nanowłókna Dr Hair można stosować codziennie?
Nanowłókna Dr Hair drugiej generacji są produkowane z naturalnych składników i mogą być bezpiecznie używane każdego dnia.

8. Na jak długo wystarcza jedno opakowanie nanowłókien Dr Hair?
W zależności od stopnia i powierzchni przerzedzenia włosów, jedno opakowanie nanowłókien Dr Hair wystarcza na 30 do 60 dni codziennego stosowania.

9. Dlaczego nanowłókna drugiej generacji są bardziej trwałe?
Nanowłókna drugiej generacji mają inną budowę. Są ciensze, dłuższe, lżejsze, nie ulegają zbrylaniu i lepiej utrzymują się na włosach. W porównaniu do poprzedniej, nanowłókna drugiej generacji są o około 30% wydajniejsze.

10. Czy używanie nanowłókien Dr Hair może przyspieszyć wypadanie włosów?
Nie. Nanowłókna Dr Hair drugiej generacji nie zawierają żadnych związków, wchodzących w reakcję ze skórą głowy. Nie zatykają ponadto porów, mogą być stosowane nawet w wypadku wrażliwej skóry. Można je w pełni bezpiecznie stosować przez długie lata.

11. Czy nanowłókna Dr Hair mają wpływ na porost włosów?
Nie. Są to mikrowłókna wczepiające się w istniejące włosy, dające efekt ich zagęszczenia.

12. Czy nanowłókna Dr Hair mogą pobrudzić skórę głowy lub ubrania?
Nie, nanowłókna łączą się tylko z włosami. Jeśli dostaną się przypadkowo (np. w trakcie aplikacji) na skórę lub ubrania, można je bez problemu strzepnąć ręką.

13. Czy efekt zastosowania nanowłókien Dr Hair utrzyma się przy złej pogodzie lub w trakcie uprawiania sportu?
Tak! Efekt zastosowania nanowłókien Dr Hair utrzymuje się nawet podczas opadów deszczu czy śniegu. Możesz też uprawiać sport bez obaw o fryzurę.

14. Czy do usunięcia nanowłókien Dr Hair trzeba używać jakiegoś specjalnego szamponu?
Nie. Nanowłókna łączą się z włosami dzięki ładunkowi elektrostatycznemu, więc możesz zastosować ten sam szampon, z którego korzystasz na co dzień.

15. Czy muszę używać lakieru do włosów po każdej aplikacji Dr Hair?
Nanowłókna Dr Hair łączą się z włosami dzięki ładunkowi elektrostatycznemu, więc nie jest to konieczne. Sugerujemy stosowanie lakieru tylko w celu wzmocnienia i przedłużenia efektu.

16. Czy ktoś może poznać, że używam nanowłókien Dr Hair?
Nanowłókna Dr Hair mają taką samą budowę jak naturalne włosy, z którymi łączą się w niewidzialny dla ludzkiego oka sposób. Dzięki temu nikt nie jest w stanie stwierdzić, że Twoja fryzura jest tak gęsta dzięki zastosowaniu naszego kosmetyku.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Stres – największy wróg Twoich włosów Amoniak, stres i temperatura – jak wpływają na Twoje włosy?

Czy wiesz, że stres nie jest sprzymierzeńcem Twojego zdrowia? W jaki sposób wpływa on na kondycję Twoich włosów? Coraz częściej słyszy się o tym, że niskie i wysokie temperatury mogą...

Łysienie u dzieci – wcale nie należy do rzadkości Pielęgnacja włosów i łysienie u dzieci

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy, które będą dodawały pewności siebie. Kluczem do uzyskania takiego efektu jest odpowiednia pielęgnacja włosów, którą należy rozpocząć już od pierwszych dni...

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Problemy z włosami i skórą głowy – co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie, podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Brak produktów