O firmie

Na polskim rynku kosmetycznym jesteśmy obecni od 2009 i wciąż prężnie się rozwijamy. Naszą domeną są nowoczesne, stworzone w oparciu o najnowsze technologie produkty pielęgnacyjne do włosów. Wprowadziliśmy na polski rynek preparat z zawartością mikrowłókien, który pozwala w skuteczny i bardzo szybki sposób poprawić wygląd fryzury. Nasz produkt to jednak nie preparat na wypadanie włosów, lecz specyfik, który natychmiast po zastosowaniu dodaje włosom objętości i gęstości. Jest on jednym z najczęściej wybieranych przez klientów produktów w swojej kategorii.

Nasze główne założenia to dbałość o najwyższej jakości asortyment. W świetle tej zasady współpracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi i cieszącymi się zaufaniem wytwórcami. Zapewniamy naszym produktom właściwe warunki przechowywania i pilnujemy terminu ich przydatności do użycia. W trosce o komfort naszych Klientów w ofercie przedstawiamy wyłącznie realne stany magazynowe, dzięki czemu zamówienia możemy realizować już w dniu ich złożenia. W przypadku reklamacji lub wymiany towaru staramy się rozpatrywać sprawę i rozstrzygać ją na korzyść Klienta. Służymy pomocą w razie problemów z dostawą zamówionego towaru.

W kwestii dystrybuowanych przez nas preparatów na zagęszczane włosów, opinie naszych Klientów są dla nas ze wszech miar cenne. Stanowią wartościową wskazówkę przy podejmowaniu działań usprawniających nasze relacje z Państwem.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Stres – największy wróg Twoich włosów Amoniak, stres i temperatura – jak wpływają na Twoje włosy?

Czy wiesz, że stres nie jest sprzymierzeńcem Twojego zdrowia? W jaki sposób wpływa on na kondycję Twoich włosów? Coraz częściej słyszy się o tym, że niskie i wysokie temperatury mogą...

Łysienie u dzieci – wcale nie należy do rzadkości Pielęgnacja włosów i łysienie u dzieci

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy, które będą dodawały pewności siebie. Kluczem do uzyskania takiego efektu jest odpowiednia pielęgnacja włosów, którą należy rozpocząć już od pierwszych dni...

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Problemy z włosami i skórą głowy – co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie, podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Brak produktów