Mikrowłókna do włosów – bujna fryzura od zaraz!

mikrowłókna do włosówPrzerzedzone włosy, niezbyt bujna fryzura, stopniowa utrata włosów mogą prowadzić do całkowitego wyłysienia. Stanowi to spory problem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, gdyż każdy z nas chce móc cieszyć się pięknymi i zdrowymi włosami. Jednak nadmierne wypadanie włosów dotyka coraz większej liczby osób, co wynikać może ze stałego wpływu stresu, źle ułożonej diety, stosowania używek oraz współistnienia licznych schorzeń, zwłaszcza zaburzeń hormonalnych. Wiele przypadków wypadania włosów wymaga leczenia, a kuracja trwa od kilku do kilkunastu miesięcy. W przypadku, gdy przerzedzeniu włosów nie można zapobiec lub gdy nie chcemy krępować się przerzedzoną fryzurą przez długi czas, czekając na efekty terapii – sięgnąć można po doraźne metody zagęszczania włosów. Najwygodniejsze i najskuteczniejsze jest stosowanie mikrowłókien DrHair.

Mikrowłókna do zagęszczania włosów – jak to działa?

Nanowłókna do włosów DrHair to innowacyjny i bardzo łatwy w stosowaniu preparat, przeznaczony do miejscowego stosowania na włosy. Równomierne zaaplikowanie tego preparatu na włosy w miejscu ich znacznego przerzedzenia powoduje natychmiastowe ich zagęszczenie – wystarczy zaledwie 30 sekund.

Czym są w rzeczywistości mikrowłókna DrHair? To specjalnie spreparowane włókna keratynowe. Keratyna to naturalny budulec włosa, zatem doskonale komponuje się z macierzą naturalnych włosów i – co więcej – jest całkowicie bezpieczna. Te włókna keratynowe o mikroskopijnych rozmiarach są dodatkowo pocięte w specjalny sposób, co zapewnia im właściwą strukturę przestrzenną. Dzięki temu tworzą między sobą oraz z naturalnymi włosami trwałą kompozycję. Pojedyncze włókna z racji mikroskopijnej średnicy nie są zauważalne gołym okiem, zauważalny jest natomiast natychmiastowy efekt pogrubienia i zagęszczenia włosów.

×
Keratyna doskonale komponuje się z włosami, w identyczny sposób załamuje światło, poddaje się naturalnemu ruchowi wraz z włosami. Dostępność preparatu w wielu odcieniach kolorystycznych potęguje naturalny, nienaganny efekt. Nanowłókna do włosów DrHair są niezwykle wygodne w stosowaniu, nie brudzą skóry głowy czy szyi, pościeli ani ubrań; nie poddają się negatywnemu działaniu wiatru czy opadów. Nie uczulają i nie podrażniają skóry. Oznacza to, że preparat ten może stosować każdy, bez względu na okoliczności.

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni z pewnością docenią ten ekspresowy sposób na zagęszczenie włosów i dyskretne zamaskowanie przerzedzeń na głowie. Możliwość codziennego stosowania, niski koszt zakupu, brak inwazyjności czy bolesności tej metody zagęszczania włosów i łatwość jej stosowania – to niewątpliwe zalety zagęszczania włosów preparatem DrHair.

Posypka do włosów – czy każda jest tak samo skuteczna?

Na rynku preparatów do włosów pojawia się coraz więcej specyfików, które obiecują natychmiastową objętość fryzury. Jednak niezaprzeczalna jest przewaga włókien nano nad zwykłymi preparatami. Nanowłókna do włosów DrHair to gwarancja doskonałej trwałości, integralności z naturalnymi włosami, bezpieczeństwa stosowania oraz łatwość aplikacji. Natomiast zwykłe włókna tego typu dają mało naturalny efekt „farbowanych” włosów, mogą uczulać z racji występowania barwników oraz zawsze wymagają stosowania lakieru w celu utrwalenia całości.

W drogeriach dostępne są ponadto posypki do włosów czy pudry do włosów, które służą do stylizacji włosów. Mogą zatem w ograniczonym zakresie dodać włosom objętości, nie zagęszczą jednak włosów tak jak specjalnie dedykowane temu celowi włókna DrHair.

Wniosek? Jeśli zależy Ci na natychmiastowym zagęszczeniu włosów i dyskretnym efekcie, który wiernie naśladował będzie naturalnie gęstą fryzurę – nie eksperymentuj i sięgnij po DrHair. To najlepsze mikrowłókna do włosów – Ty będziesz zachwycony efektem ich działania, a poza Tobą nikt nie zorientuje się, że to nie są Twoje naturalnie piękne i gęste włosy.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Stres – największy wróg Twoich włosów Amoniak, stres i temperatura – jak wpływają na Twoje włosy?

Czy wiesz, że stres nie jest sprzymierzeńcem Twojego zdrowia? W jaki sposób wpływa on na kondycję Twoich włosów? Coraz częściej słyszy się o tym, że niskie i wysokie temperatury mogą...

Łysienie u dzieci – wcale nie należy do rzadkości Pielęgnacja włosów i łysienie u dzieci

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy, które będą dodawały pewności siebie. Kluczem do uzyskania takiego efektu jest odpowiednia pielęgnacja włosów, którą należy rozpocząć już od pierwszych dni...

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Problemy z włosami i skórą głowy – co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie, podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Brak produktów