Puder do włosów – sposób na łysienie

Zakola, łysina na czubku głowy, przerzedzone włosy na skroniach – to powszechny problem nie tylko wielu mężczyzn, ale również kobiet. Nie każdego stać na przeszczep włosów, nie każdy chce czekać wiele miesięcy a efekty leczenia. Co więcej – nie zawsze przerzedzone włosy czy łysienie leczeniu się poddadzą, gdyż bywa, że jest to proces nieodwracalny. Co wtedy? Poddać się i pogodzić z mało atrakcyjnym wyglądem? Ależ skąd! Wystarczy sięgnąć po nanowłókna do włosów DrHair, aby na nowo odzyskać pewność siebie i nienaganny wygląd.

Zagęszczanie włosów mikrowłóknami – jak to działa?

puder do włosówPodstawowym budulcem macierzy włosa jest keratyna – białko występujące fizjologicznie w organizmie. Jeśli włos ulega osłabieniu i uszkodzeniu, logiczne wydaje się być użycie keratyny do ich odbudowy. Można stosować kosmetyki z keratyną i czekać wiele miesięcy na poprawę kondycji włosów, można też użyć mikrowłókien keratynowych do włosów DrHair. Dzięki osiągnięciom nanotechnologii i możliwości operowania naprawdę mikroskopijnymi wymiarami, stworzono keratynowe włókienka o minimalnej średnicy, które trwale i naturalnie łączą się z włosami i dają natychmiastowy efekt ich pogrubienia i zagęszczenia. Wystarczy zatem 30 sekund, aby fryzura z mało okazałej stała się spektakularna.

Zagęszczacz do włosów – zalety stosowania

Nanowłókna do włosów DrHair nie mają sobie równych – nie ma bowiem szybszej i prostszej metody na optyczne zagęszczenie włosów. Jakie są powody, aby już dziś zacząć stosować DrHair? Oto one:

Posypka do włosów – zwykły kosmetyk kontra nanotechnologia

Dr HairNa rynku dostępne są różnego rodzaju preparaty na zagęszczanie włosów, ale te środki, które ma w swojej ofercie Dr Hair, dają gwarancję najwyższej jakości i satysfakcji ze stosowania. Efekt widoczny jest po zaledwie kilkunastu sekundach, podczas których będziesz świadkiem, jak twoja fryzura rośnie, rośnie i wcale nie zamierza przestać!Przejdź do sklepu

Zagęszczaczy do włosów na rynku nie brakuje, jednak w trosce o bezpieczeństwo stosowania i nienaganny efekt końcowy warto zdecydować się wyłącznie na kosmetyk czerpiący z osiągnięć nanotechnologii. Na czym polega jego wyższość nad tradycyjnymi preparatami? Nanotechnologia operuje mikroskopijnymi obiektami, rzędu pojedynczych atomów; dzięki temu uzyskać można unikatowy efekt oddziaływania międzycząsteczkowego i trwałe połączenia. I taka właśnie technologia ukryta jest w opakowaniu DrHair – elektrostatyczne oddziaływania między nanowłóknami keratynowymi a naturalnym włosem odpowiadają za doskonały i trwały efekt końcowy.

Puder zwiększający objętość włosów – czy to też działa?

W drogeriach znaleźć można pudry zwiększające objętość włosów. Czy to to samo, co zagęszczacz do włosów? Niezupełnie – -o ile zagęszczacz DrHair daje efekt zwiększenia gęstości włosów i bujnej fryzury, o tyle puder zwiększający objętość włosów jest po prostu zwykłym kosmetykiem do stylizacji. Umożliwi on zatem podniesienie włosów od nasady i doda fryzurze objętości, ale nie wpłynie na gęstość włosów i nie zamaskuje nieestetycznych przerzedzeń na skórze głowy. Jeśli zatem Twoim problemem jest zauważalny brak gęstości włosów – wybór może być tylko jeden: to nanowłókna zagęszczające włosy.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę. Na efekt zastosowania Dr Hair nie wpłynie również aktywność fizyczna podczas treningu.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Mocznik w pielęgnacji włosów Mocznik w pielęgnacji włosów

Mocznik to ceniony składnik kosmetyków do ciała, odpowiadający za dogłębne nawilżenie skóry. Ten związek stanowi fizjologiczny składnik płaszcza hydrolipidowego skóry, pełniąc działanie ochronne oraz utrzymując odpowiedni poziom nawilżenia skóry. Okazuje...

Jak skutecznie zapuścić włosy Jak skutecznie zapuścić włosy?

Zapuszczanie włosów – żmudny i bierny proces oczekiwania na moment, aż włosy osiągną upragnioną długość? Niekoniecznie. Oczywiście można ograniczyć się jedynie do czekania na porost włosów, ale można także zrobić...

Podejrzewasz łysienie androgenowe Udaj się do trychologa. Podejrzewasz łysienie androgenowe? Udaj się do trychologa.

Mocne i zdrowe włosy to bardzo ważny element wpływający korzystnie na wizerunek; zwłaszcza dla kobiet – jest to jeden z atrybutów kobiecości. Niestety, coraz częściej zarówno kobiety, jak i mężczyźni...