Puder do włosów – sposób na łysienie

Zakola, łysina na czubku głowy, przerzedzone włosy na skroniach – to powszechny problem nie tylko wielu mężczyzn, ale również coraz większej liczby kobiet. Nie każdego stać na przeszczep włosów, nie każdy chce czekać wiele miesięcy na efekty leczenia. Co więcej – nie zawsze przerzedzone włosy czy łysienie leczeniu się poddadzą, gdyż bywa, że jest to proces nieodwracalny. Co wtedy? Poddać się i pogodzić z mało atrakcyjnym wyglądem? Ależ skąd! Wystarczy sięgnąć po nanowłókna do włosów DrHair, aby na nowo odzyskać pewność siebie i nienaganny wygląd.

Zagęszczanie włosów mikrowłóknami – jak to działa?

Podstawowym budulcem macierzy włosa jest keratyna – białko występujące fizjologicznie w organizmie. Jeśli włos ulega osłabieniu i uszkodzeniu, logiczne wydaje się być użycie keratyny do ich odbudowy. Można stosować kosmetyki z keratyną i czekać wiele miesięcy na poprawę kondycji włosów, można też użyć mikrowłókien keratynowych do włosów DrHair. Dzięki osiągnięciom nanotechnologii i możliwości operowania naprawdę mikroskopijnymi wymiarami, stworzono keratynowe włókienka o minimalnej średnicy, które trwale i naturalnie łączą się z włosami i dają natychmiastowy efekt ich pogrubienia i zagęszczenia. Wystarczy zatem 30 sekund, aby fryzura z mało okazałej stała się spektakularna.

Zagęszczacz do włosów – zalety stosowania

Nanowłókna do włosów DrHair nie mają sobie równych – nie ma bowiem szybszej i prostszej metody na optyczne zagęszczenie włosów.

×
Najważniejsze powody, aby już dziś zacząć stosować DrHair:

  • natychmiastowy efekt, do uzyskania po kilkudziesięciu sekundach
  • bardzo prosty sposób aplikacji
  • naturalny, nienaganny efekt
  • idealne zintegrowanie nanowłókien z naturalnymi włosami
  • szeroka gama kolorystyczna umożliwiająca idealne dopasowanie preparatu do odcienia włosów: od jasnych blondów, poprzez szarości, beże i brązy aż po czerń
  • trwałość preparatu DrHair na włosach – włókna wykazują odporność m.in. na działanie deszczu czy silnego wiatru; nie brudzi ubrań ani pościeli, nie zostawia nieestetycznych śladów na skórze
  • DrHair zawiera naturalne składniki, zatem nie podrażnia skóry i może być bez obaw stosowany przez alergików
  • keratyna zastosowana w mikrowłóknach do zagęszczania włosów zachowuje się identycznie jak naturalny włos, załamuje światło w ten sam sposób – jest zatem nie do odróżnienia gołym okiem od naturalnych włosów.

 

Posypka do włosów – zwykły kosmetyk kontra nanotechnologia

Zagęszczaczy do włosów na rynku nie brakuje, jednak w trosce o bezpieczeństwo stosowania i nienaganny efekt końcowy warto zdecydować się wyłącznie na kosmetyk czerpiący z osiągnięć nanotechnologii. Na czym polega jego wyższość nad tradycyjnymi preparatami? Nanotechnologia operuje mikroskopijnymi obiektami, rzędu pojedynczych atomów. Dzięki temu uzyskać można unikatowy efekt oddziaływania międzycząsteczkowego i trwałe połączenia. Taka właśnie technologia ukryta jest w opakowaniu DrHair – elektrostatyczne oddziaływania między nanowłóknami keratynowymi a naturalnym włosem odpowiadają za doskonały i trwały efekt końcowy.

Puder zwiększający objętość włosów – czy to też działa?

W drogeriach znaleźć można pudry zwiększające objętość włosów. Czy to to samo, co zagęszczacz do włosów? Niezupełnie – o ile zagęszczacz DrHair daje efekt zwiększenia gęstości włosów i bujnej fryzury, o tyle puder zwiększający objętość włosów jest po prostu zwykłym kosmetykiem do stylizacji. Umożliwi on zatem podniesienie włosów od nasady i doda fryzurze objętości, ale nie wpłynie na gęstość włosów i nie zamaskuje nieestetycznych przerzedzeń na skórze głowy. Jeśli zatem Twoim problemem jest zauważalny brak gęstości włosów – wybór może być tylko jeden: to nanowłókna zagęszczające włosy.

Kosmetyk
premium

Dr Hair to innowacyjny kosmetyk do zagęszczania włosów klasy premium, którego z powodzeniem możemy używać codziennie. Włókna keratynowe zawarte w Dr Hair nie uczulają ani nie farbują, a produkt jest przebadany dermatologicznie.

Dr Hair jest również odporny na warunki atmosferyczne, zarówno silny wiatr jak i deszcz w żaden sposób nie wpłyną na naszą fryzurę.

Przejdź do sklepu

Artykuły na blogu

Zapraszamy na naszego bloga, gdzie dowiesz się wielu ciekawych rzeczy odnośnie pielęgnacji włosów, różnych chorób, które ich dotyczą, a także spososów ich zapobiegania i leczenia.

Stres – największy wróg Twoich włosów Amoniak, stres i temperatura – jak wpływają na Twoje włosy?

Czy wiesz, że stres nie jest sprzymierzeńcem Twojego zdrowia? W jaki sposób wpływa on na kondycję Twoich włosów? Coraz częściej słyszy się o tym, że niskie i wysokie temperatury mogą...

Łysienie u dzieci – wcale nie należy do rzadkości Pielęgnacja włosów i łysienie u dzieci

Każdy z nas chciałby mieć zdrowe i piękne włosy, które będą dodawały pewności siebie. Kluczem do uzyskania takiego efektu jest odpowiednia pielęgnacja włosów, którą należy rozpocząć już od pierwszych dni...

Co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia Problemy z włosami i skórą głowy – co włosy mówią o stanie Twojego zdrowia?

Włosy, podobnie jak skóra i paznokcie, podlegają stałej odnowie. Cykliczne zmiany zachodzące w mieszkach włosowych warunkują następujące po sobie procesy: wzrostu włosów, ich wypadania i zastępowania ich nowymi. Prawidłowy przebieg...

Brak produktów